domy

Impregnat do kostki brukowej NANOSTONE – uchroń kostkę przed zniszczeniem

Czy wiedziałeś, że niesprzyjające warunki pogodowe takie jak deszcz, mróz czy promienie słoneczne powodują stopniową degradację betonu? Nic na świecie nie trwa wiecznie – nawet beton. Jednak stosując profesjonalny impregnat do kostki brukowej możesz przedłużyć jej trwałość o wiele lat.

Impregnat do kostki brukowej – jeden preparat, wiele korzyści

Hydrofobowy impregnat do kostki brukowej NANOSTONE nie tylko ochroni strukturę kostki przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dodatkowo:

  • zapewni kostce czystość, zapobiegając wniknięciu brudu wgłąb kostki oraz ułatwiając jej mycie dzięki utworzeniu specjalnej warstwy na powierzchni,
  • ta sama warstwa skutecznie eliminuje zagrożenie wystąpienia mchów i porostów,
  • zdecydowanie ułatwi odśnieżanie podjazdu i obejścia zimą,
  • zapewni Twojej kostce brukowej schludny i estetyczny wygląd.

Pokrycie kostki preparatem do impregnacji betonu nie przyczynia się do zatykania właściwych temu budulcowi porów, przez co pozostaje bez wpływu na jego korzystne właściwości. Impregnat do kostki brukowej NANOSTONE jest dostępny w dwóch wersjach o tym samym działaniu, lecz z różnym efektem.

  • Wersja NANOSTONE PAVING to bezbarwny impregnat do kostki brukowej, który tworząc warstwę ochronną nie zmienia wyglądu starannie wybranej przez Ciebie kostki.
  • Wersja NANOSTONE PAVING WET to impregnat do kostki brukowej, nadający jej intensywności koloru, lekkiego blasku oraz wrażenia mokrego materiału, dzięki czemu Twój podjazd będzie się pozytywnie wyróżniał w sąsiedztwie i efektownie współgrał z Twoim wypielęgnowanym wozem.

Impregnat do kostki brukowej – łatwy sposób konserwacji kostki

Impregnat do kostki brukowej nakłada się w bardzo łatwy sposób. Cała filozofia polega na dokładnym i szczelnym pokryciu kostki impregnatem (najlepiej przy pomocy natrysku, ale można bez). Pamiętaj tylko, by uprzednio dobrze wyczyścić kostkę i pozwolić jej wyschnąć. Czyż to nie proste? Spróbuj już teraz. Sięgnij po impregnat do kostki brukowej NANOSTONE i pozwól mu dbać o Twoją kostkę za Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.