wnętrze

Lustro z podświetleniem – do łazienki i salonu

Mieszkanie urządzone nowocześnie to takie, w którym wszystko jest na swoim miejscu i każdy sprzęt ma do spełnienia ściśle określone zadanie, a jednocześnie ma walory dekoracyjne. Prostota i elegancja to także cechy wnętrz, które obecnie cieszą się dużą popularnością. Jednym z elementów wyposażenia, którego nie może zabraknąć w żadnym domu jest lustro. Wybór odpowiedniego modelu ma duży wpływ na to, jak funkcjonalne będzie nasze mieszkanie. Wymagania najbardziej wybrednych klientów spełni z pewnością lustro z podświetleniem, które może stać się częścią wyposażenia łazienki, ale też przedpokoju czy eleganckiego salonu. Ten nowoczesny model jest godny pożądania zarówno ze względu na jego interesujący i ponadczasowy design, jak i praktyczne zastosowanie. Tym, czego bowiem nie może zabraknąć we współczesnych wnętrzach, są sprzęty wielofunkcyjne – a takie właśnie jest to lustro, które pełni także funkcję lampy.

Dekoracyjne źródło światła 

Oświetlenie we wnętrzach ma do spełnienia wiele zadań. Dobrze dobrane będzie jego największą ozdobą, ale wpłynie także korzystnie na wygląd mieszkania i komfort korzystania z niego. Lustro z podświetleniem możemy zawiesić w przedpokoju, który trudno sobie wyobrazić bez tego elementu wystroju. Przedpokój jest zwykle pomieszczeniem ciemnym i bez okna, dlatego dobre światło jest tam bardzo potrzebne. Lampa sufitowa to zwykle za mało, aby przedpokój był dobrze oświetlony, dlatego często potrzebne jest dodatkowe źródło światła. Tę funkcję może pełnić lampa stojąca, albo lustro podświetlane LED-ami, które doskonale spełnią to zadanie. Mogą one dawać światło o różnym natężeniu – w zależności od tego, do jakiego celu jest nam potrzebne. Delikatny strumień światła może nam ułatwić i uprzyjemnić poruszanie się po naszym mieszkaniu.

 

Nie ma jednej stylistyki, do której pasowałyby lustra podświetlane – możemy się na takie zdecydować zarówno do mieszkania urządzonego nowocześnie, jak i klasycznie, glamour czy industrialnie. Produkowane są z wysokiej jakości szkła, dzięki czemu prezentują się z klasą i nienagannie, więc mogą zdobić nawet najbardziej luksusowe salony. Lustro z podświetleniem szybko podbiły serca klientów, są bowiem produktem genialnym w swej prostocie – podczas korzystania z lustra zawsze potrzebne jest nam dobre światło. Dużą zaletą tego rodzaju luster jest to, że są wyposażone w wiele przydatnych funkcji, jak możliwość ściemniania czy czujnik ruchu. Prosta i jednocześnie elegancka forma tych praktycznych luster, to kolejny powód, dla którego warto zdecydować się na jeden z atrakcyjnych modeli. Do wyboru są różne kształty i wielkości, dzięki czemu lustro dopasujemy do metrażu i wystroju mieszkania. Odpowiednie lustro może zmienić nasze mieszkanie nie do poznania i uczynić je wyjątkowo komfortowym.