oświetlenie

Lampy Azzardo – gdzie można kupić ?

Włoska marka azzardo powstała z myślą o tworzeniu nowoczesnego oświetlenia designerskiego oraz opraw technicznych dla lamp. Można powiedzieć, że jest kwintesencją włoskiego designu. Lampy azzardo to niebanalny styl, funkcjonalność i elegancja ukryte w prostych kształtach oraz formach. Dużymi zaletami lamp są zarówno wysoka jakość produktu jak i dbałość o jego szczegóły. Lampy tego włoskiego producenta cieszą się dużym zaufaniem i zainteresowaniem naszych Klientów. Polecane są także przez znanych projektantów wnętrz.

Marka azzardo podzieliła kolekcję opraw na dwie grupy: oprawy techniczne i oprawy dekoracyjne. Pierwszy katalog opraw technicznych to przede wszystkim oprawy wpuszczone w sufit, ale też downlighty, spoty czy szynoprzewody. Katalog opraw dekoracyjnych uzupełniają natomiast designerskie lampy wiszące i kryształowe plafony. Lampy azzardo są zarówno nowoczesne jak i klasyczne.

Lampy azzardo to nowoczesność i nie tylko…

Modele lamp azzardo w nowoczesnym wydaniu znajdziemy niemal w każdej kategorii, począwszy od lamp wiszących, poprzez kinkiety i plafony, aż po lampy podłogowe oraz stołowe. Nasz sklep z oświetleniem marki azzardo ma również lampy w stylu glamour. Lampy te sprawdzą się w nowoczesnej aranżacji pomieszczenia. A ich ogromny wybór modeli, kształtów i rozmiarów spowoduje, że nawet najbardziej wymagający Klient znajdzie wymarzoną lampę dla siebie.

Proponowane przez nasz sklep internetowy nowoczesne lampy azzardo stworzone zostały w oparciu o figury geometryczne. To koło, okrąg, kwadrat i romb stanowiły inspirację dla projektantów. Lampy są też proste, skromne i nie zawsze mają regularny kształt. Zniekształcenia, uwypuklenia, spłaszczenia brył sprawiły, że wiele modeli cieszy się niebanalnym kształtem i wyglądem.

Lampy marki azzardo dostępne są jeszcze w stylu skandynawskim i klasycznym. Wszystkie one różnią się wielkością, rodzajem zastosowanego materiału, wykorzystania źródła świata, ilością źródeł światła oraz kształtem oprawy.

Lampy azzardo – kolorystyka i zastosowanie

Jakiej kolorystyki barw możemy spodziewać się, decydując się na oświetlenie włoskiego producenta? Azzardo posiada oprawy monochromatyczne – spotykane najczęściej w kolorach bieli, czerni lub chromu. Możemy łączyć barwy, bawić się nimi i tworzyć subtelne zestawienia.

Gdzie najlepiej sprawdzą się włoskie lampy azzardo? Zróżnicowany asortyment tych lamp sprawia, że znajdują one zastosowanie w różnych pomieszczeniach. Lampy azzardo to idealny sposób na oświetlenie dla wszystkich, którzy nie lubią we wnętrzach monotonii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.