ogólnie

Prysznic czy wanna?

Każda forma kąpieli, czy też mycia całego ciała, ma swoich zwolenników. Są osoby (najczęściej panie), które nie wyobrażają sobie wieczorów bez moczenia się w wannie pełnej gorącej wody z aromatyczną pianą. Również dzieci uwielbiają długie pluskanie się w wannie. Od lat jednak, niesłabnącą popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju kabiny prysznicowe. Wiele praktycznych aspektów przemawia bowiem na ich korzyść.

Odrobina luksusu

We współczesnych czasach, gdzie liczy się szybkość i mobilność, długa kąpiel w wannie nabiera znamion luksusu. Wymaga ona znacznie więcej czasu niż szybki prysznic, a co istotne, wzrasta zużycie wody. Kąpiel w wannie jest też przyjemnością niedostępną dla kilku grup ludzi. Wysoki próg sprawia, iż osoby starsze, osoby niepełnosprawne ruchowo, a nawet część osób niepełnosprawnych intelektualnie (często cierpią one na zaburzenia równowagi) mają duży problem by wejść i wyjść z wanny. W niektórych przypadkach może stanowić to nawet poważne zagrożenie dla zdrowia. Najlepszym rozwiązaniem w takich sytuacjach są właśnie kabiny prysznicowe.

Elegancko i wygodnie

Kabina prysznicowa, to przede wszystkim wygoda, natomiast kabiny prysznicowe Warszawa ELEMENTS, to połączenie wygody i elegancji na najwyższym poziomie.

Dzięki różnym kształtom i rozmiarom brodzików, a tym samym kabin prysznicowych, istnieje możliwość dopasowania ich do niemal każdej łazienki, nawet tej najmniejszej. Kabina pozwala zaoszczędzić znaczną ilość miejsca, w przeciwieństwie do wanny. I tak, brodziki półokrągłe w zestawie z odpowiednimi drzwiami, doskonale sprawdzają się w tych najmniejszych łazienkach, w których liczy się każdy centymetr kwadratowy. Jednak ELEMENTS to również brodziki prostokątne i kwadratowe w wielu rozmiarach oraz kabiny do nich pasujące, to eleganckie drzwi do wnęk prysznicowych, a także kabiny typu walk-in.

Prysznice wnękowe, bądź kabinowe o brodzikach montowanych na tym samym poziomie co podłoga, dają niesamowitą wygodę korzystania z nich, zwłaszcza w przypadku osób cierpiących na różnego rodzaju problemy ruchowe. Niski próg, bądź jego brak, możliwość zamontowania dodatkowych uchwytów, a nawet ustawienia specjalnego krzesełka, to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim bezpieczeństwo podczas dbania o higienę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *