budownictwo

Fototapety dla dzieci 3D – innowacja na rynku!

Atelier — kim są?

 

Firmę Atelier wyróżniają przede wszystkim: nowoczesne wzory i starannie wyselekcjonowane kolekcje, bezpieczne zakupy i płatności, bezpłatne doradztwo, najwyższa jakość, bezpieczeństwo, ekologia, montaż u klienta, a także zawsze wystawiana faktura VAT. W swojej pracy stawiają na materiały najwyższej jakości, które dodatkowo będą trwałe, bezpieczne i bardzo przyjemne w dotyku. Najważniejsze jest dla nich zadowolenie klienta. Tapety i fototapety do pokoju dzieci drukowane są za pomocą nowoczesnych, doskonale przygotowanych maszyn. Nie interesuje ich przeciętność — chcą być najlepsi!

 

Fototapety dla dzieci 3D – na jakie się zdecydować?

 

Fototapety dla dzieci 3D mają na celu ożywić przestrzeń, ale także nadać jej wyjątkowego charakteru, a nawet pewnego rodzaju magii. Jak wszyscy wiemy, technologia 3D jest wśród nas już od bardzo długiego czasu. Jednak fototapety dla dzieci 3D nadal nie cieszą się popularnością, a szkoda! Efekt 3D, który stosowany jest w fototapetach firmy Atelier, jest przyjemny dla oka, a także niezwykle zaskakujący. Dzięki nim możesz zachęcić swoich znajomych do takiego wyboru, ale również wyznaczyć nowe trendy wśród rodziny. Oferowane przez nich fototapety charakteryzują się wysokiej jakości wydrukiem, który zachwyca zarówno z daleka, jak i z bliska. Fototapety do pokoju dzieci https://studiodruku.com.pl/produkty/fototapety/dla-dzieci/ to wyróżniający się i bezpieczny dodatek. Fototapety do pokoju dzieci są naprawdę oryginalnym dodatkiem do wnętrza, w którym Twoje dziecko spędza najwięcej czasu. Wyjątkowa i niespotykana grafika sprawi, że dziecko będzie czuło się w pokoju niesamowicie przyjemnie, a koleżanki i koledzy zapraszani do domu z pewnością będą z podziwem patrzeć na ścianę z fototapetą.

Fototapety 3D dla dzieci na wymiar — czy to możliwe?

 

Odpowiedź jest bardzo prosta — oczywiście, że tak! W sklepie Atelier wystarczy wybrać wymarzony produkt, a następnie dostosować opcje do swoich potrzeb. Fototapety 3D dla dzieci na wymiar możesz wybrać aż w pięciu rodzajach i w dowolnym kolorze. W kolejnym kroku należy wpisać dokładne wymiary fototapety, wysokość oraz szerokość. Fototapety do pokoju dzieci produkowane są z certyfikowanych materiałów, które posiadają atesty ochrony przeciwpożarowej, dlatego są w pełni bezpieczne. Wyraziste i żywe kolory zawdzięczają specjalnemu atramentowi ekoloswentowemu Mimaki. Wszystkie tapety wysyłane są wraz z instrukcją, która dokładnie opisuje krok po kroku, jak ją zamontować. Zachęcamy również do zamówienia profesjonalnego montażu.