wnętrze

Cargo Magic, czyli kosze zapewniające ład i porządek

Mieszkania wielu z nas nie są tak duże, jak byśmy sobie tego życzyli. A to oznacza, że aby pomieścić się ze wszystkimi rzeczami musimy zadbać o pojemne meble, które jednocześnie nie będą przytłaczały wnętrza. Dobrze przemyślany projekt pozwoli nam zagospodarować wolną przestrzeń najlepiej, jak to możliwe, wykorzystując przy tym możliwości, jakie oferują nam producenci. A jeśli jesteśmy przy temacie nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą nam pomieścić w meblach dużo rzeczy, zachowując przy tym porządek, to obowiązkowo należy wspomnieć o koszach Cargo Magic. Każdy kto wszedł w posiadanie tych nowoczesnych koszy chwali ich niebywałą funkcjonalność. Dlatego podczas wymiany mebli na nowe, warto zdecydować się na kosze Cargo, które umożliwią lepszą organizację przechowywania.

 

Cargo Magic – kosz dopasowany do potrzeb 

Kosze Cargo Magic dostępne są w różnych wymiarach i wariantach, dzięki czemu można dopasować je niemal do każdej szafki. Warunek jest tylko takie, że jej minimalna szerokość musi wynosić 15 cm, natomiast maksymalna 120 cm. Te funkcjonalne kosze dostępne w kolorach białym, srebrnym, ocynk, chrom, a także w kolorze bezbarwnym mogą znaleźć zastosowanie nie tylko w meblach kuchennych. Równie często wykorzystywane są w łazienkach oraz garderobach. W zależności od potrzeb kosz może mieć jeden poziom, dwa, trzy, a nawet sześć. Zaletą koszy Cargo jest to, że po ich wysunięciu mamy widoczną całą zawartość szafki, a wyciągnięcie konkretnej rzeczy zajmuje nam dosłownie chwilę i nie wiąże się z koniecznością wyciągania kilkunastu produktów, aby dotrzeć do tej pożądanej – jak ma to często miejsce w tradycyjnych szafkach. 

 

Aby jak najlepiej zagospodarować wolną przestrzeń podczas urządzania kuchni, warto zdecydować się też na szafki uchylne, które będą znajdowały się pod sufitem. Komfortowe korzystanie z nich zapewnią podnośniki Blum Aventos HK S. Są niezawodne, łatwe w montażu i posiadają regulacje, umożliwiającą dopasowanie do wagi frontu. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszego sklepu. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *