wnętrze

Podłogi drewniane – podłogi na lata

Drewniana podłoga to marzenie wielu ludzi. Nie tylko wygląda ona doskonale, ale również może posłużyć nam na lata. Jaką podłogę drewnianą wybrać, by cieszyć się jej zaletami przez długi czas?

Podłogi drewniane – rodzaje

Wyróżniamy m.in. parkiety, deski podłogowe oraz panele podłogowe, które mogą być wykonane z różnego rodzaju drewna. Szczególnie popularnym drewnem w ostatnich czasach jest drewno egzotyczne charakteryzujące się wysoką odpornością na wilgoć. Jeśli zawsze marzyłeś o drewnianej podłodze w łazience, teraz możesz zrealizować to pragnienie, decydując się na piękne podłogi egzotyczne z drewna takiego jak badi, bambus, doussie, iroko, jatoba, lapacho, merbau, palisander, sapeli, sucupira, tauari, teak, orzech amerykański lub wenge.

Doskonałej jakości podłogi z Gdańska

Podłogi drewniane na lata możesz zamówić u firmy Multifloor, która zadba również o montaż podłóg na terenie miasta Gdańsk i okolic. W ofercie tej sprawdzonej firmy znajdują się wspomniane już podłogi egzotyczne, a także deski podłogowe, parkiety oraz listwy wykończeniowe. Dowiedz się więcej na http://www.multifloor.com.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.