wnętrze

Najbardziej znani projektanci wnętrz

Najbardziej znani projektanci wnętrz

Najbardziej znani projektanci wnętrz są miłośnikami sztuki i architektury. Nierzadko zamieszkują zabytkowe dzielnice w światowych stolicach kultury. Wielu z nich mieszka w polskich miastach takich jak Poznań czy Wrocław. Często angażują się w zlecenia projektowania wnętrz na specjalne okazje takie jak: międzynarodowe pokazy mody, śluby znanych ludzi czy wystawy sztuki.

Projektant wnętrz – pomoc przy aranżacji wnętrz

Jeśli zależy Ci na tym, aby twój dom został oryginalnie zaaranżowany postaw na projektanta wnętrz. Pamiętaj jednak, że projektant wnętrz powinien być obecny od początków budowy domu lub remontu mieszkania. Będzie dzielił się swoimi spostrzeżeniami z pozostałą ekipą remontową. Jego wskazówki są istotne, gdy zamarzy Ci się kominek, ściana wykonana z kamieni lub nowoczesne rozwiązania w kuchni.

Czym powinien wyróżniać się dobry projektant wnętrz?

Dobry projektant wnętrz powinien wysłuchać twoich oczekiwań i zaproponować najbardziej efektywne rozwiązania, biorąc pod uwagę twoje finanse. Zanim zaproponujesz mu współpracę poproś o portfolio, poczytaj i zbierz opinię na temat jego pracy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *