domy

Dobry wybór to podstawa

Bez względu na to czy budujemy całkowicie nowy dom jedno- lub wielorodzinny, czy też remontujemy taki, który stoi już od wielu lat, chcemy by wszystko odbyło się sprawnie, szybko i wystarczyło na bardzo długo. Bardzo ważnym elementem każdego domu i mieszkania jest jego właściwa termoizolacja. To dzięki niej w trakcie eksploatacji budynku możemy znacznie zaoszczędzić na ogrzewaniu zimą i zużyciu klimatyzacji latem. Wprawdzie wysoka jakość jest kosztowana, ale to inwestycja, która przynosi niezmierne korzyści w długoletnim użytkowaniu.

Jednym z elementów każdego budynku istotnym przy właściwej termoizolacji są okna. Wiele osób wciąż zapomina, że przez kiepskiej jakości okna ucieka bardzo dużo ciepła, a latem do środka przedostaje się to z zewnątrz.

Wśród wielu dostępnych na rynku okien z różnych materiałów, wciąż najpopularniejsze są okna plastikowe PCV. Jest to chyba jedyny rodzaj ram okiennych, który daje możliwość bardzo dużego wyboru kolorystycznego, dzięki któremu dopasować je można do niemal każdego domu.

Profesjonalnie i rzetelnie

Szukając okien na terenie miasta Poznań lub jego okolic, zachęcamy do skorzystania z usług firmy OknaRio, gdzie fachowcy dokonają bezpłatnej wyceny i pomogą nam wybrać te najlepsze, które idealnie pasować będą do naszego domu i naszych potrzeb.

Firma korzysta z wyrobów takich producentów jak: DRUTEX, VERA i SCHUCO. Te ostatnie charakteryzują się doskonałą ochroną antywłamaniową, a więc warto zainstalować je na najniższych poziomach danego budynku, które narażone są na bezpośredni atak intruzów.

Zanim udamy się do firmy, warto przeanalizować kryteria, które są dla nas najistotniejsze. Czy będzie to wygląd, zabezpieczenia zamykania i otwierania okna, zabezpieczenia antywłamaniowe, izolacja cieplna, zabezpieczenia przed dziećmi, wiatro- i wodoszczelność, czy też izolacja akustyczna. Zawsze warto być przygotowanym, by móc dokonać jak najkorzystniejszego wyboru. Okna mają nam w końcu dobrze służyć przed długie lata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *