wnętrze

Wanny dla wymagających

Mogłoby się wydawać, że zakup wanny to sprawa nieskomplikowana, ale wcale tak nie jest. Producenci oferują taki duży ich wybór, że niełatwo się zdecydować na taką, która spełni wszystkie nasze oczekiwania. 

 

Wanna w wielu odsłonach

Dopiero gdy zainteresujemy się tematem, zdajemy sobie sprawę, w jak wielu wersjach dostępne są oferowane na rynku wanny. Nawet jeżeli wcześniej nie mieliśmy zbyt dużych oczekiwań, to poznając asortyment, zaczynamy mieć wątpliwości i stajemy przed niejednym dylematem. Wanny mogą mieć bowiem różne kształty, rozmiary, a także dodatkowe udogodnienia, które bywają kuszące. Nawet jeżeli mamy niewielką łazienkę, w której zmieści się wanna o tradycyjnym kształcie, to możemy zdecydować się na taką, która wyposażona jest w hydromasaż. Dzięki temu rozwiązaniu po wyjściu z łazienki jesteśmy nie tylko odświeżeni, ale też bardziej zrelaksowani i zdrowsi. Wanny są też przedmiotem zainteresowania projektantów zajmujących się designem, dlatego możemy wybierać spośród wielu niebanalnych kształtów. Jeżeli interesuje nas zakup takiej właśnie oryginalnej wanny to Bydgoszcz jest jednym z miast, które warto odwiedzić podczas jej poszukiwania.

 

Z zabudową i bez 

W sklepach sieci Elements znajdziemy między innymi wanny owalne, które nadadzą wnętrzu delikatności i subtelności. Jest to produkt, o zakup którego mogą się pokusić zarówno właściciele dużych, jak i niewielkich łazienek, bo wanny te dostępne są w różnych rozmiarach. Dla miłośników klasycznych wnętrz przeznaczone są wanny prostokątne. Choć są bardzo proste w formie, to także dostępne są w wielu wersjach i wzorach. Ten rodzaj wanny warto wybrać, gdy chcemy ją obudować – na przykład płytkami czy panelami. Gdy nasza łazienka jest co najmniej średnich rozmiarów, możemy zdecydować się na wannę asymetryczną. Gwarantuje ona dużą wygodę podczas kąpieli, a także jest niebanalnym elementem wystroju łazienki. Szczęśliwi posiadacze dużych rozmiarów pokoju kąpielowego mogą zdecydować się na wannę wolnostojącą, która może mieć klasyczny lub bardzo nowoczesny wygląd – wybór modelu zależy tylko od naszych upodobań.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.