domy

Ultradźwiękowy odstraszacz na ptaki

Od jakiegoś czasu nie możesz sobie swobodnie usiąść na balkonie, ponieważ ptaki zostawiają paskudne odchody? W takim razie trzeba podjąć zdecydowane kroki. Urządzeniem skutecznie odstraszającym ptaki jest ultradźwiękowy odstraszacz. 

Ptaki nie dają Ci żyć? Zamontuj ultradźwiękowy odstraszacz

Wiele osób lubi oglądać ptaki i ich słuchać. Trudno się temu dziwić, ponieważ ptaki to piękne stworzenia. Jednak bywają sytuacje, w których ptaki sprawią ludziom kłopoty. Na rynku mamy na szczęście wiele dostępnych sposobów na pozbycie się problematycznych ptaków. Jednym z najskuteczniejszych sposobów usunięcia ptaków jest montaż odstraszacza ultradźwiękowego. Zakupione urządzenie skutecznie odstrasza ptaki. Takie urządzenie jest dostępne w specjalistycznych sklepach tj. Media Sklep

Odstrasz gołębie raz na zawsze

Coraz więcej posiadaczy balkonów decyduje się na zakup odstraszacza ultradźwiękowego. To pokazuje, że problem ptactwa w obszarach miejskich jest poważny. Ciągłe odgłosy gruchających gołębi czy nie przyjemny zapach pochodzący z ptasich odchodów potrafi przyprawić o ból głowy. Ultradźwiękowe odstraszacze są chętnie nabywane również przez rolników, ogrodników, działkowiczów oraz sadowników. Jak działa takie urządzenie? Jak sama nazwa wskazuje, urządzenie emituje ultradźwięki, które skutecznie odstraszają ptaki. Wygenerowane ultradźwięki jednak nie są słyszalne dla ludzi. Omawiane urządzenie posiada specjalny czujnik, który pod wpływem zmiany temperatury w wyniku obecności ptaków generuje fale. 

Inne metody 

Oprócz odstraszacza ultradźwiękowego w specjalistycznych sklepach tj. Media Sklep mamy do dyspozycji również siatki, kolce, sztuczne ptaki czy odstraszacze dźwiękowe. Jak widać, sposobów na pozbycie się ptaków jest mnóstwo. Jaki sprzęt jest zatem najskuteczniejszy? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ wiele z tych narzędzi jest naprawdę skuteczna. Przykładowo, jeśli zamontujemy siatkę na ptaki na swoim balkonie, problem ptactwa znika od ręki. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.