domy

Trwale i elegancko

Bez względu na to czy remontujemy nasz dom, czy budujemy nowy zupełnie od podstaw, warto postawić na trwałe, eleganckie i ponadczasowe schody.

Oczywistym jest, iż nie w każdym wnętrzu odpowiednie będą schody z kamienia, czy to z powodu ograniczonego wielkościowo wnętrza, czy to nie będą pasować do ogólnego wystroju. Jednak w przypadku schodów marmurowych, dobierając ich odpowiedni kolor, sprawimy, że będą pasować do większości wnętrz.

Marmur, to kamień wykorzystywany od setek lat, zarówno na chody jak i na posadzki. Każdemu wnętrzu nadaje iście królewskiego akcentu. Wybierając schody marmurowe Gdańsk wybierają państwo kamień najwyższej jakości sprowadzany z najdalszych zakątków świata oraz profesjonalne doradztwo i obróbkę.

Piękno i profesjonalizm

Schody z marmuru zdecydowanie bardziej nadają się do wnętrz, niż jako schody zewnętrzne. Warto wybrać marmur wypolerowany na wysoki połysk, w ten sposób unikniemy trwałych zabrudzeń i przebarwień, a pielęgnacja będzie zdecydowanie łatwiejsza. W przypadku schodów marmurowych niezwykle istotnym jest pamiętanie o regularnej impregnacji oraz o stosowaniu do mycia i pielęgnacji wyłącznie środków przeznaczonych do marmuru. W przeciwnym razie możemy trwale odbarwić nasze piękne schody. Wprawdzie wszystko to sprawia, iż marmur staje się dość wymagający i należy na niego uważać. Wystarczy jednak, że będziemy pamiętać o impregnacji oraz właściwych środkach do mycia, by cieszyć się nimi przez całe dziesięciolecia.

Marmur jest drogim kamieniem, który wymaga profesjonalnej obróbki oraz nieprzeciętnego projektu. Wybierając schody marmurowe Gdańsk stawiacie państwo na wieloletnie doświadczenie firmy Stones Design. Mogą państwo wybierać spośród kilku kolorów kamienia, tak by najlepiej dopasować cały wystrój domu. Pracownicy pomogą w kwestii doboru najlepszego projektu i profesjonalnej obróbki. Zapewniamy, iż wybrany przez państwa marmur będzie najwyższej jakości i fachowo przygotowany, a gotowe chody będą cieszyć przez długi czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.