kuchnia

Tanie meble kuchenne mogą być piękne

Kiepski design, słabe materiały oraz źle spasowane elementy – tak na ogół wyglądają tanie meble kuchenne oferowane przez sieciowe markety meblowe. Wszystkie te cechy sprawiają, że trudno sobie wyobrazić aby takie tanie meble kuchenne mogły służyć latami. I na ogół tak właśnie jest. Tanie elementy takie, jak zawiasy czy prowadnice szuflad na ogół nie wytrzymują próby czasu. Co jednak zrobić jeśli nasz budżet nie jest zbyt duży a zależy nam na solidnych meblach? Czy w poszukiwaniu wysokiej jakości jesteśmy skazani na niepowodzenie?

Tanie meble kuchenne mogą być solidne

Są jednak firmy oferujące tanie meble kuchenne stojące zupełnie w opozycji do mebli oferowanych przez duże sieci handlowe. Jedną z takich firm jest WOSmebl. Firma oferuje tanie meble kuchenne, które w dodatku robione są na wymiar. Czym różnią się od tych sklepowych?

Tanie meble kuchenne mogą być na lata

Już na pierwszy rzut oka zauważymy, że tanie meble kuchenne z WOSmeblu wyglądają jakoś inaczej. Wszystko za sprawą architektów, którzy je zaprojektowali. Ci nadążają za najnowszymi światowymi trendami dlatego zaprojektowane przez nich meble, choć tanie są piękne. Takie właśnie meble oglądamy w katalogach drogich światowych marek, choć są znacznie droższe a znalezione przez nas są przy tym całkiem niedrogie.

Czym jeszcze przykuwają uwagę tanie meble kuchenne?

Materiały, z których je wykonano to całkiem dobrej jakości płyty MDF. Pod dobrze polakierowanymi powierzchniami kryją się zabezpieczone przed wilgocią, której w kuchniach przecież nie brakuje, elementy z drewna. Co więcej, fronty mogą być też szklane lub wykonane z elementów aluminium. Warto też zwrócić uwagę na zawiasy i inne metalowe elementy takie jak prowadnice szuflad. Nie dość, że działają niemal bezszelestnie to jeszcze gwarantują, że stan ten się nie zmieni przez wiele lat.

Tanie meble kuchenne w mig!

Decydujący się na zakup tanich mebli kuchenny są często przyparci do muru. Mówią, że zależy im na czasie i nie mogą czekać na długie terminy, jakie często faktycznie zdarzają się w przypadku mebli robionych na miarę. I tu stop! WOSmebl wprowadził nową architekturę obsługi klienta. Dzięki niej udało się znacząco skrócić czas od pierwszego pomiaru naszej kuchni do montażu mebli, który także jest w cenie. W przypadku tanich mebli kuchennych ze zwykłego sklepu, z montażem będziemy musieli radzić sobie sami. Sami też będziemy jeśli któraś z szafek okaże się za duża. Co wtedy? Lepiej już o tym nie myśleć i wybrać tanie meble kuchenne na miarę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *