wnętrze

Szafki z odpornym na uszkodzenia laminatem

Przy urządzaniu pomieszczenia użyteczności publicznej, z których każdego dnia korzystają dziesiątki, a nawet setki osób, niezwykle istotne jest to, żeby wszystkie materiały były trwałe. A zatem jeśli chcemy, żeby szafki w szatniach przez lata wyglądały perfekcyjnie – praktycznie bez żadnych śladów użytkowania, to możemy zapomnieć o produktach z sieciówek, bo te niestety nie mogą poszczycić się najlepszą jakością. Natomiast nasza firma posiada w swojej ofercie laminaty HPL barwione, które odznaczają się bardzo wysoką odpornością na uszkodzenia. 

Szafki z tworzywa termoutwardzalnego 

Szukasz szafek do szatni, które znajdą zastosowanie na siłowni, basenie, w szkole lub zakładzie produkcyjnym? W takim razie doskonałym wyborem będą laminaty HPL barwione, czyli innymi słowy wysokiej jakości tworzywo termoutwardzalne, które stanowi materiał powierzchniowy mebli – w tym przypadku szafek do szatni. Co go wyróżnia spośród innych materiałów? Otóż laminaty HPL barwione są bardzo trwałe, odporne na uszkodzenia, a przy tym łatwe w pielęgnacji oraz w utrzymaniu w czystości. 

Duży wybór kolorystyczny 

Z racji tego, że laminaty, o których mowa, są barwione, toteż mogą przybrać dowolny kolor. Chciałbyś wejść w posiadanie szafek czerwonych, fioletowych, niebieskich, czarnych albo pomarańczowych? U nas zrealizujesz każdy pomysł, który będzie odznaczał się nowoczesnością, wysoką estetyką oraz trwałością. Gwarantujemy pełną satysfakcję z dokonanego wyboru, ponieważ laminaty HPL barwione są niemalże niezniszczalne! Zamów i sam się o tym przekonaj! Poza szafkami do szatni w naszej ofercie znajdują się również meble kuchenne z omawianego laminatu HPL, lady recepcyjne oraz meble biurowe. Ponadto zajmujemy się sprzedażą kabin sanitarnych i blatów łazienkowych. Jednym słowem jest w czym wybierać!