Zawiasy i prowadnice meblowe – dlaczego się przydają?
kuchnia

Stalgast — płyn do mycia w zmywarkach gastronomicznych

Płyn do maszynowego mycia naczyń 5 l — Gastromania.pl

Stalgast płyn do mycia w zmywarkach gastronomicznych w plastikowym opakowaniu o pojemności 5 litrów i o indeksie 641050 powstał z myślą o profesjonalnych zmywarkach gastronomicznych. Stalgast płyn do mycia w zmywarkach gastronomicznych perfekcyjnie sprawdzi się przy myciu naczyń zrobionych ze stali nierdzewnej, porcelany, tworzywa sztucznego i szkła. Przy użyciu płynu do mycia można myć także sztućce. W ofercie firmy Stalgast znajdują się również większe pojemności płynów do mycia w zmywarkach gastronomicznych, np. 20 litrów. Na stronie Gastromania.pl znajduje się aktualnie wiele promocji, dlatego zachęcamy do sprawdzania ich oferty.

Serwis i montaż sprzętu gastronomicznego — Gastromania.pl

Od samego początku działalności firma stara się rozszerzać swój zakres usług serwisowych i montażowych. Firmę Gastromania.pl wyróżniają profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Cechuje ich: stałe rozszerzanie sieci autoryzowanych punktów serwisowych, szkolenie pracowników w zakresie obsługi instalowanych przez nas urządzeń, wykwalifikowani serwisanci z odpowiednimi uprawnieniami oraz pełne wsparcie gwarancyjne i pogwarancyjne, nawet w przypadku urządzeń zakupionych od innych dostawców. Przy zakupie sprzętu gastronomicznego oferują swoim klientkom i klientom umowę, w ramach której występuje możliwość przedłużenia gwarancji do 24 miesięcy.

Co jeszcze oferuje Gastromania.pl?

W ich ofercie znajduje się również możliwość przeprowadzania regularnych kontroli technicznych co 6 lub 12 miesięcy, w zależności od zaleceń producenta. Tego typu regularne kontrole gwarantują ocenę stanu technicznego danego urządzenia oraz rychłe wykrycie ewentualnych usterek, co znacznie ograniczy koszty napraw uszkodzonego sprzętu. Firma oferuje usługi gwarancyjne i pogwarancyjne różnych urządzeń gastronomicznych, takich jak: piece konwekcyjno-parowe, frytkownice, piece elektryczne i gazowe, zmywarki do naczyń, krajalnice do wędlin, bemary, kostkarki, szafy chłodnicze, kruszarki do lodu, agregaty chłodnicze, a także stoły chłodnicze i mroźnicze.