wnętrze

Piękna i modernistyczna łazienka

Inwestujemy w nowoczesne rozwiązania, gdyż zapewniają nie tylko komfort użytkowania, ale i długą eksploatację. Takim podejściem kierujemy się także w trakcie urządzania łazienki. Wanna z hydromasażem lub kabina z biczami wodnymi, podświetlana bateria umywalkowa czy ergonomiczna i trwała deska sedesowa Koło to jedne z wielu urządzeń rozpatrywanych w trakcie zakupów akcesoriów do tego pomieszczenia.

Szyk i elegancja

Zanim dobierzemy armaturę, w pierwszej kolejności skupiamy się na wyglądzie. Oczywiście głównym materiałem wykończeniowym są płytki ceramiczne – trudno tu o oryginalność, choć zdarzają się amatorzy marmurów czy impregnowanych paneli. Jednak to płytki wiodą bezdyskusyjny prym. Obecnie mamy dostęp do różnych wariantów zarówno gabarytowych, jak i kolorystycznych. Ostatnimi czasy modne są te o sporych wymiarach, bo dają wrażenie większego metrażu, niż jest on w rzeczywistości. Natomiast w kontekście kolorystyki, to mało kto stawia na jeszcze nie tak dawno popularną zieleń lub błękit. Dziś konsumenci wybierają biel i jej różne odcienie, zresztą podobnie jak szarość i brąz. Odważniejsi mieszają barwy, nierzadko przeplatając je do wszystkiego pasującą czernią.

Oszczędnie i przyjemnie

Wróćmy do akcesoriów. Wśród kupujących utarło się, że lepiej zaopatrywać się w kabiny prysznicowe, gdyż pomagają zmniejszyć zużycie wody. To prawda, jednak można to urządzenie nieco rozbudować, na przykład choćby przez wcześniej wspomniane bicze wodne czy deszczownice. Doskonale urozmaicą one nudny prysznic, przy okazji pozwolą się odprężyć. Warto też zainwestować w rozwiązanie, jakim jest deska sedesowa wolnoopadająca. Przy odpowiedzialnym użytkowaniu posłuży przez wiele lat. Jeżeli decydujemy się na jej zakup, to tylko poprzez sklep superbateria.pl. Z pewnością znajdziemy tam pożądany przez nas produkt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *