domy

Opoczno Ocean Romance – wspomnienie wakacji

Modny granat wciąż jest na topie. Odcień Classic Blue stał się inspiracją dla kolekcji Opoczno Ocean Romance. Kolory całości przywołują na myśl wątki marynistyczne, morskie fale i oceaniczne głębiny, łącząc granat z bielą. W sam raz nadaje się do łazienki, gdzie króluje woda.

Kolekcja Opoczno Ocean Romance to zaproszenie na morską wyprawę, w głębiny oceanu lub w piękny rejs parostatkiem. Niebieski przywołuje skojarzenia z romantycznie kołyszącymi się morskimi falami oraz pozwala snuć fantazje o wakacyjnych wyprawach na pełne morze. Przypadnie do gustu wielbicielom marynistycznych klimatów, zapalonym żeglarzom i fanom jachtingu. Zachwycić się nią mogą także wszyscy, którzy podążają za modą i śledzą wnętrzarskie trendy.

Zanurz się w oceanie błękitu

Niebiesko-zielona tonacja, w jakiej stworzono kolekcję Opoczno Ocean Romance zachwyci niejednego wielbiciela dalekich podróży. Biel kojarzy się z chmurkami z wolna płynącymi po błękitnym niebie. Niebieskie płytki, komponując się z białymi ścianami rozświetlają pomieszczenie, a ich struktura przywodzi na myśl morską pianę i fale. W kolekcji obok płytek strukturalnych dostępne są również gładkie, dzięki którym łazienka zyskuje świeżość i nowoczesny styl. Wielbicielom orientalnych motywów z pewnością przypadnie do gustu mozaika uzupełniająca całość kolekcji, której wzór inspirowany jest orientalną arabeską. Aranżację możemy wykończyć listwami w kolorze miedzi lub srebra.