kuchnia

Na jakie shakery do drinków warto postawić do swojego lokalu gastronomicznego? Sprawdź ofertę sklepu Gastromania.pl!

Shakery do drinków – jakie możesz znaleźć w ofercie sklepu Gastromania.pl?

Sklep Gastromania.pl jest miejscem bardzo dobrze wyposażonym i możesz znaleźć tu różne rodzaje shakerów, między innymi do drinków, napojów, shakery barowe do koktajli i alkoholu. Sklep ChefStore.pl, który prężnie współpracuje z Gastromania.pl, jest dystrybutorem różnych akcesoriów barmańskich, jak m.in. shakery do drinków, francuskie czy shakery bostońskie, które są produkowane z wysokiej klasy materiałów oraz projektowane z dużą starannością. Spotkać je można w dyskotekach, barach, klubach, kawiarniach oraz innych lokalach gastronomicznych. Drinki alkoholowe lub bezalkoholowe to podstawa w dobrze wyposażonym barze, dlatego shakery do drinków są tak istotnym elementem każdego punktu gastronomicznego.

Shakery francuskie i Cobbler – czym się charakteryzują?

Shakery do drinków francuskie składają się z dwóch części – metalowego pojemnika mieszającego i metalowej nasadki. Podczas jego użytkowania zawsze wymagany jest specjalny filtr. Jedynym wyjątkiem jest zastosowanie metody separacji, która wykorzystywana jest przez doświadczonych barmanów i barmanki. Shakery do drinków Cobbler to trzyczęściowe pojemniki, które zawierają wbudowane sitko i specjalną nasadkę. Jest ona bardzo często używana jako miarka do napojów alkoholowych lub innych płynów.

Sprawdź, jakie shakery do drinków możesz zakupić na stronie internetowej Gastromania.pl!

W sklepie Gastromania.pl znajdziesz shakery do drinków w wielu wariantach. Są dostępne: shaker bostoński, shaker Cobbler czy shaker francuski. Każdy z nich różni się od siebie wyglądem i metodą użytkowania. Do swego lokalu gastronomicznego najlepiej jest wyposażyć się w kilka sztuk różnych rodzajów. Koniecznie sprawdź ofertę sklepu Gastromania.pl i przekonaj się sama lub sam, że wysokiej jakości i wytrzymałe produkty są dostępne na wyciągnięcie ręki!