kuchnia

Meble kuchenne na wymiar — Bielsko-Biała

Meble kuchenne na wymiar — na co się zdecydować?    

 

W kuchni spędzamy bardzo dużo czasu, czy to gotując posiłki dla naszych najbliższych, czy pijąc naszą poranną kawę lub herbatę. Bardzo ważna jest jej funkcjonalność, a także wygodna. Aranżacja ergonomicznego wnętrza kuchennego nie musi być trudna, jeśli skorzystasz z naszych usług i wybierzesz meble kuchenne na wymiar. Bielsko-Biała jest miastem, w którym znajduje się nasze Studio Meblowe LUKE. Współpracując z kreatywnym projektantem, stworzysz kuchnię, która będzie perfekcyjnie dopasowana do Twojego układu pomieszczenia. Studio Meblowe LUKE swoje oferty kieruje głównie do klientów zamieszkujących Małopolskę oraz Śląsk.     

Ergonomiczne meble kuchenne na wymiar — Bielsko-Biała      

 

Marzeniem większości ludzi jest to, aby kuchnia była miejscem łatwym w użytkowaniu i przede wszystkim wygodnym. Z naszą pomocą, jest to dość proste do zrealizowania. Bardzo istotne jest, aby pamiętać o podziale na 4 strefy robocze: wstępna obróbka i zmywanie (zlewozmywak, zmywarka, kosz na śmieci), przechowywanie naczyń i żywności (lodówka, szafki), gotowanie (płyta grzewcza, piekarnik, mikrofalówka) oraz przygotowywanie posiłków (blat roboczy).     

 

Kuchnia idealna — z nami to możliwe!     

 

Bardzo istotna jest odpowiednia wysokość blatów oraz należy pamiętać o tzw. trójkącie roboczym. Jest to ustawienie lodówki, zlewozmywaka i płyty grzewczej tak, aby po połączeniu ich wierzchołków powstał trójkąt. Po zastosowaniu tej zasady z pewnością podniesie się funkcjonalność wnętrza oraz pozwoli to na urządzać kuchnie na zamówienie zgodnie z zasadami ergonomii. Warto pamiętać, że można to zastosować w kuchniach w kształcie litery U i L oraz w pomieszczeniach z zabudową dwurzędową. Siedziba naszej firmy znajduje się w Bielsku-Białej, dlatego osoby mieszkające w okolicy, zapraszamy do skorzystania z porad naszych wykwalifikowanych oraz doświadczonych projektantów, którzy z pewnością pomogą stworzyć ergonomiczną kuchnię Twoich marzeń!