poradnik

Łóżko tapicerowane 140×200 z pojemnikiem i materacem – zdrowy sen i porządek w domu

Największą zaletą łóżka tapicerowanego 140×200 z pojemnikiem i materacem jest jego wielofunkcyjność. W przypadku aranżacji sypialni jedną z ważniejszych kwestii jest wybór miejsca, gdzie stanąć ma łóżko oraz oczywiście wybór samego rodzaju mebla do spania. Od jego konstrukcji, sposobu wykończenia zależeć będzie dobór pozostałych mebli czy też dodatków aranżacyjnych.

Łóżko tapicerowane 140×200 z pojemnikiem i materacem – sposobem na oszczędności

Dla tych, którzy kochają przestrzeń nowoczesne łóżko tapicerowane 140×200 z pojemnikiem i materacem to szansa na zachowanie minimalizmu sypialni. Pojemna skrzynia na pościel to miejsce, w którym możesz bez żadnego ryzyka zbutwienia, zawilgocenia przechowanych wiele cennych rzeczy. Możesz przechowywać w niej zapasowe komplety pościeli, koców, czy sezonowo używanej odzieży specjalistycznej.

Co wyróżnia łóżko tapicerowane 140×200 z pojemnikiem i materacem od innych?

To łóżko zaskakuje precyzją wykonania. Każdy najmniejszy detal został starannie zaprojektowany i wykończony wysokiej jakości welurem, który pokrywa nie tylko całe wezgłowie, ale również ramę łóżka. Stabilny stelaż metalowy i mocne listwy sprężynujące zapewniają zdrowy sen, a duży wybór kolorów obicia ułatwi aranżację sypialni nie tylko w nowoczesnym stylu. Nasze łóżka tapicerowane 140×200 z pojemnikiem i materacem sprawdzą się, gdy planujesz urządzić swoją sypialnię w stylu np. hampton, nowojorskim, czy też stylu skandynawskim.

Zamontowane w łóżkach podnośniki gazowe zwiększają komfort korzystania z naszych łóżek tapicerowanych z pojemnikiem. Dzięki nim dostęp do skrzyni na pościel jest o wiele łatwiejszy. Siłowniki te nie tylko zmniejszają obciążenie osoby, ale również chronią przed uszkodzeniami ramę łóżka. Nowoczesne mechanizmy są przeznaczone bowiem do ponad 20 tysięcy operacji podnoszenia i opuszczania ramy łóżka. A co najważniejsze gazowe siłowniki gwarantują bezgłośną obsługę urządzenia.

527 thoughts on “Łóżko tapicerowane 140×200 z pojemnikiem i materacem – zdrowy sen i porządek w domu

Comments are closed.