wnętrze

Kupujemy niedrogie meble do sypialni – po które serie warto sięgnąć?

Wielu z nas zastanawia się często, czy za stylowy wystrój wnętrz trzeba słono płacić. Przeglądając oferty mebli do sypialni w sklepach internetowych możemy jednak zauważyć, że na rynku istnieje wiele serii, odznaczających się nie tylko estetyką, ale też atrakcyjną ceną. Jak się bowiem okazuje, zamiast kosztownych mebli z Wenecji, możemy postawić na rodzime marki, które już od wielu lat stopniowo zyskują rosnącą popularność pośród klientów, coraz częściej także zagranicznych. Oto nasze propozycje!

Seria MILO – tanie meble do sypialni dla entuzjastów nowoczesności

Seria MILO to idealny wybór dla wszystkich osób, poszukujących mebli funkcjonalnych i stylowych. Te tanie meble do sypialni oferują nam bowiem niezwykle wygodne łóżko (szerokość 140/160 cm, zależnie od wybranego modelu), wyposażone dodatkowo w wysuwane szafki nocne. Umieszczono je po bokach łoża, na poziomie głowy leżącego. Nie ma więc żadnych przeciwwskazań do położenia na nich telefonu lub przeczytanej książki przed zaśnięciem. Seria ta oferuje nam także pojemną garderobę oraz dwie komody. Wykonano je z płyty meblowej, oklejonej folią drewnopodobną. Foliowana płyta chroni z kolei fronty przed zarysowaniami.

Seria Wenecja – meble do sypialni, skąpane w stylowej bieli

Jak wiele osób doskonale wie, cechą szczególną białych mebli jest to, że bardzo łatwo jest wkomponować je w rozmaity wystrój wnętrza. To właśnie tej reguły trzymają się meble do sypialni z serii Wenecja, dodając do swoich designów niewielkie dębowe akcenty. Podobnie jak w przypadku wyżej wspomnianej serii MILO, także i tutaj meble wykonano z płyty meblowej, oklejonej folią drewnopodobną. Fronty zabezpieczono też foliowaną płytą. Meble Wenecja odznaczają się minimalizmem formy, co podkreśla brak uchwytów. Jeśli stawiamy więc na nowoczesną prostotę, naprawdę warto jest przyjrzeć się im bliżej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *