ogólnie

Kotły parowe o różnej wydajności

Szukasz kotła parowego, który będzie doskonale spełniał swoje zdanie w Twoim przedsiębiorstwie, ale nie do końca wiesz, czym się kierować przy jego wyborze? Bardzo dobrze to rozumiemy, ponieważ żeby kocioł parowy był wydajny, to musi posiadać odpowiednie parametry techniczne, a na tym nie każdy przecież musi się znać. Ale na szczęście jesteśmy my, firma z wieloletnim doświadczeniem, zajmująca się wynajmowaniem kotłów i zatrudniająca najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Dlatego jeśli szukasz kotła parowego i potrzebujesz porady w tym zakresie, to zapraszamy do kontaktu. 

 

Wynajem kotła parowego

Kotły parowe największe zastosowanie mają w przemyśle. Uzyskanie pary o określonych parametrach pozwala zasilać różne odbiorniki, takie jak grzejniki, a także urządzenia przemysłowe. Mechanizm ich działania wykorzystywany jest między innymi w branży spożywczej, w tym w piekarniach, przy produkcji leków, a nawet ubrań. Posiadając któreś z wymienionych przedsiębiorstw i poszukując odpowiedniego kotła parowego, mamy do wyboru dwa warinaty – kupno bądź wynajem. Bardzo dużo osób wybiera tę drugą opcję, przede wszystkim ze względów finansowych. Wynajem kotła nie wiąże się z dużym wydatkiem, a co więcej przez cały okres trwania umowy mamy zapewniamy pełen serwis. A różnorodność kotłów przeznaczonych do wynajmu jest tak duża, że z łatwością każdy dopasuje go do swoich potrzeb. Wszystkie dostępne kotły znajdziemy na www.wynajemkotlowni.pl/Kontenerowe-kotlownie-parowe. Zapoznaj się z ofertą i wynajmij wydajną kotłownię parową

 

Najwyższej jakości kotły parowe

Wszystkie kotły parowe, jakie przeznaczone są do wynajmu, mogą być zasilane gazem ziemnym lub olejem opałowym lekkim. Na stronie internetowej znajdziemy szczegółowe parametry każdego z kotłów, co ułatwia jego odpowiedni dobór. Jeżeli nie wiemy co oznacza ciśnienie robocze kotła, albo jaki wpływ na działanie urządzenia ma jego maksymalna wydajność, to zgłoś się do nas, a my wszystko wyjaśnimy i pomożemy w wyborze… Dlaczego warto zdecydować się na wynajem? Oprócz oczywistych korzyści w postaci oszczędności, zawierając umowę zarówno na krótki, jak i długo okres, wchodzimy w posiadanie urządzenia, które jest cały czas monitorowane i objęte serwisem. Tym samym nie musimy martwić się ewentualnymi awariami, ponieważ te naprawiane są przez nas, czyli firmę, która wynajmuje kotły parowe. Jednym słowem oferujemy full serwis. Dowozimy kocioł pod wskazany adres, montujemy go, uruchamiamy, a także udzielamy na niego gwarancji i pełnego serwisu. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.