wnętrze

Komoda do pokoju dziecięcego

Komoda do pokoju dziecięcego to jeden z najważniejszych mebli, który powinien się znaleźć w pokoju naszej pociechy. Pozwala między innymi na przechowywanie ubranek, które są wtedy zawsze pod ręką. Dobrze zaprojektowana komoda do pokoju dziecięcego pozwala także na uczynienie z niej wygodnego przewijaka. Takie właśnie są komody od marki Klupś, które łączą w sobie wspaniały styl, wysoką funkcjonalność, a także ponadczasowość. 

Poza ogromną funkcjonalnością i pojemnością, wyróżniają się też pięknym designem. Model Noah jest połączeniem szlachetnej bieli ze skórzanymi uchwytami z miękkiej, jasnej skóry. Jej stylowy charakter został podkreślony szlachetnymi, dębowymi uchwytami. Wspaniale będzie się prezentować zarówno w pokoju dziewczęcym, jak i chłopięcym. Gdy dziecko wyrośnie, może z powodzeniem służyć jako mebel nastolatka lub w innym pokoju.

Kolejną godną uwagi komodę do pokoju dziecka z przewijakiem jest model Oliver. Dzięki swojemu szaremu kolorowi i prostej bryle oraz klasycznym, idealnie nada się do pokoju chłopięcego. Staramy się też tak tworzyć nasze komody, by potem, gdy dziecko z nich wyrośnie, mogły służyć jako stylowy mebel w innym pokoju. Może też pozostać w pokoju dziecka, gdyż sprawdzi się również jako mebel w pokoju młodzieżowym. 

Klupś to marka, która od 40 lat zajmuje się produkcją wspaniałych mebli dla dzieci i młodzieży. Wszystkie nasze produkty powstają z bezpiecznych materiałów i spełniają restrykcyjne normy. Tworzymy nasze meble z dbałością o środowisko, gdyż zależy nam na kondycji naszej planety. Sięgamy zarówno po sprawdzoną klasykę, jak i najnowsze trendy, gdyż wiemy, że gust naszych klientów jest bardzo zróżnicowany. Wszystkie nasze meble są wykonane z najwyższej jakości, wyselekcjonowanego pierwszego gatunkowego drewna.  Wybierając meble od nas, wybierasz produkty, które są przygotowane z pasją i sercem ora z dbałością o szczegóły, jakiej nie doświadczysz u producentów masowych mebli. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *