Kilka słów o szafie z lustrem
wnętrze

Kilka słów o szafie z lustrem

Szafa z lustrem sprawdza się nie tylko w przedpokoju czy sypialni, ale i w pokoju nastolatki czy w salonie. Dzięki swojej wszechstronności doskonale nadaje się do niemal każdej aranżacji. Kiedy wybrać szafy z lustrem do salonu, a kiedy do innego wnętrza?

Szafa z lustrem w salonie

Szafa z lustrem doskonale pasuje do niewielkiego salonu. To doskonały wybór, gdy chcesz optycznie powiększyć wnętrze albo nadać mu głębi. Taka szafa będzie strzałem w dziesiątkę, gdy chcesz urządzić pokój gościnny albo Twój salon ma dwie funkcje – sypialni i pokoju dziennego.

Szafa z lustrem do łazienki

Jedną z oczywistych odpowiedzi na pytanie: Gdzie szafa z lustrem? jest łazienka. Szafy z lustrem do łazienek są idealne, gdy chcesz stworzyć w mieszkaniu strefę SPA czy wydzielić pokój kąpielowy. Jej dodatkowy atut to pojemne i dość szerokie półki idealne na ręczniki.

Szafa z lustrem do pokoju nastolatka

Szafa z lustrem w pokoju nastolatki to świetna alternatywa dla wolnostojącej toaletki, która zajmowałaby dodatkowe miejsce. Dobierając szafę do pokoju młodzieżowego dobrze pamiętać o tym, by była ładna i pojemna. Szerokie półki zapewnią sporo miejsca na ubrania czy dodatkową pościel.

Zalety szafy z lustrem

Szafy z lustrem pomagają rozświetlić wnętrze, co sprawia, że staje się piękniejsze, jaśniejsze i przede wszystkim przytulniejsze. Dodatkowo takie szafy są dobrym wyborem do wnętrz, w których dominują ciemne kolory np. czerń. Poza tym szafa z lustrem przełamie monochromatyczne wnętrze

Szafa z lustrem może też zastąpić szafę wnękową albo wolnostojącą czy meble w zabudowie. Brak potrzeby zapewnienia dodatkowej ilości miejsca, by otworzyć skrzydła szafy sprawia, ze takie szafy sprawdzają się idealnie w kawalerkach albo wąskich korytarzach. Szafy z lustrem są też świetnym wyborem do poczekalni np. w gabinetach kosmetycznych.

Ile kosztuje szafa z lustrem?

Ceny szaf z lustrem wahają się najczęściej w granicach od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Wiele zależy od jej wymiarów oraz tego, czy trzeba ją wykonać na indywidualne zamówienie. Jednym ze sklepów online, w którym szafy z lustrem mają atrakcyjne ceny jest Ankon24.pl. To sklep, w którym pracują pasjonaci sztuki urządzania wnętrz, którzy zawsze podpowiedzą najlepsze rozwiązanie i opowiedzą o każdej z szaf. Dodatkowo sklep oferuje szybką i tanią dostawę, która pozwala trochę obniżyć cenę mebla. Wybierając Ankon24 zapewnisz sobie piękną szafę z lustrem wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Nie czekaj i zajrzyj na Ankon24.pl już dzisiaj!