wnętrze

Gniazda Legrand

Firma Legrand to francuski koncern, który został założony w 1904 roku. Jest liderem osprzętu elektrostatycznego we we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, USA, Brazylii, Meksyku, Indiach, a także w Polsce.

Firma ma 30 fabryk wytwarzających własne produkty na całym świecie. W jej asortymencie klienci mają do wyboru około 2000 0000 różnego typu produktów. Koncern przeznacza 5% własnych obrotów na ciągły rozwój i innowacje. Firma może pochwalić się aż 5000 patentami, z czego 83% powstało poza Francją.

Cechami, które wyróżniają produkty tej francuskiej firmy są między innymi: innowacyjność, różnorodność, trwałość i dobry stosunek ceny do tego co oferują konkretne produkty. Spośród gniazd Legrand klienci mają do wyboru między innymi: klasyczne pojedyncze gniazdka, podwójne, umożliwiające podłączenie przewodów do anteny satelitarnej lub naziemnej, telefoniczne, komputerowe do sieci LAN, głośnikowe, a także wiele innych. Co istotne, do każdego gniazda można dokupić specjalną gumę uszczelniająca, która ogranicza negatywne skutki działania: wody, kurzu, piachu czy innych czynników zewnętrznych.

Oprócz gniazd Legrand w ofercie firmy są również różnego typu włączniki, w tym między innymi: pojedyncze, podwójne, potrójne, schodowe, chwilowe, dzwonkowe, żaluzjowe a także krzyżowe. Dostępne są również ściemniacze do światła.

Zarówno włączniki jak i gniazda Legrand zostały zaprojektowane tak, aby były wytrzymałem przez lata, a w niektórych przypadkach nawet przed dłużej niż dekadę. Długowieczność to jedna z istotniejszych cech w tym przemyśle. Dzięki prostej budowie bardzo łatwo jest zachować ich czystość. Włączniki i gniazda Legrand zostały zaprojektowane tak, aby ich design był jak najdłużej aktualny. Ważną zaletą produktów francuskiego koncernu jest również łatwość montażu, ich montaż trwa bardzo krótki i jest go wstanie wykonać niemal każda osoba, oczywiście koniecznie trzeba pamiętać wcześniej o wyłączeniu prądu w pomieszczeniach, w których planowane są prace.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *