ogólnie

Głośnik dla prawdziwych melomanów

Prawdziwy meloman chce mieć możliwość słuchania muzyki wszędzie, gdzie to tylko jest możliwe. Do tego celu wynalezione zostały rożnego rodzaju odtwarzacze, które możemy zabrać ze sobą w podróż czy na przyjęcie. Dzięki nowoczesnej technologii, która umożliwia nam słuchanie muzyki bezpośrednio ze smartfona, powstał głośnik JBL xtreme 4. Gwarantuje on bardzo dobrą jakość dźwięku, jest niewielkich rozmiarów i wykonany z trwałych materiałów.

Mały głośnik z dużą mocą

To kolejny z tej serii głośnik – wcześniejsze modele zyskały dużą popularność, więc producent stale je ulepsza i aktualizuje, aby coraz lepiej spełniały wymagania miłośników dobrych dźwięków. Ten model to jednak coś więcej niż tylko nieco udoskonalony głośnik. Do jego największych zalet można zaliczyć fakt, że mimo wysokiej jakości, jaką reprezentuje, dostępny jest w naprawdę dobrej cenie. Jest on także mniejszy niż modele o numerach 1, 2 czy 3, więc bardziej poręczny i lżejszy, dzięki czemu możemy go zabrać nawet na pieszą wędrówkę. Głośnik ma wbudowany litowo-jonowy akumulator, który zapewnia aż do dwudziestu godzin ciągłego odtwarzania. Jest także wodoodporny, więc bez obaw możemy z niego korzystać na basenie czy na plaży.

Doskonały dźwięk w dobrej cenie

Czasami jednak jeden, nawet najlepszy głośnik, to za mało. Ten model został jednak wyposażony w funkcję, którą docenią wszyscy amatorzy dobrej zabawy i głośnej muzyki. JBL Connect+ pozwala bowiem na połączenie ze sobą aż do stu głośników i zorganizowanie tym sposobem dobrze nagłośnionej muzycznej imprezy. Głośnik ten zachwyca także nowoczesnym designem, a wybierać możemy spośród kilku wersji kolorystycznych. Na rynku oferowane są bowiem głośniki w kolorze czarnym, szarym, niebieski, turkusowym, żółtym, moro i białym. Dzięki tak dużemu wyborowi, możemy zdecydować się na głośnik, który najlepiej będzie odpowiadał naszym gustom. Prawdziwy miłośnik muzyki poświęci wiele, aby słuchać swoich ulubionych artystów w jak najlepszym wydaniu – w przypadku tego głośnika, może taki efekt mieć niewielkim kosztem.