domy

Elektro- Plast. Rozwiązania dla każdego

Gniazdka elektryczne to ważny element instalacji w każdym budynku. Zarówno w prywatnych mieszkaniach i domach, jak i w przestrzeniach publicznych, istotne jest ich bezpieczeństwo. Szczególną uwagę powinniśmy poświęcić gniazdkom znajdującym się w miejscach o charakterze przemysłowym.

Bezpieczne gniazdka firmy Elektro- Plast

Na rynku osprzętu elektrycznego, zaufanie klientów zdobyły firmy takie jak Elektro- Plast. Tego typu producenci, znani od lat, słyną z produktów wytwarzanych starannie i zgodnie z najnowszymi wytycznymi i wskazaniami w kwestiach związanych z bezpieczeństwem. Gniazdka Elektro- Plast występują w przeróżnych wariantach. Do jednych z najbezpieczniejszych zaliczają się te wyposażone w pokrywę zasłaniającą wnętrze kontaktu. Gniazda te wykazują bardzo dużą szczelność, dzięki czemu mogą znaleźć zastosowanie nawet w pomieszczeniach, gdzie panują wyjątkowo trudne warunki.

Mogą to być hale przemysłowe o dużym stopniu zapylenia. Najbardziej jednak, obawiamy się kontaktu gniazdek z wodą. Samozamykające się, dobrze dopasowane osłony, nie pozwolą, aby do środka dostała się jakakolwiek drobinka ciekłej substancji. W razie potrzeby, jednym panelu możemy umieścić wiele gniazdek. W ofercie dostępne są wersje podwójne, potrójne, a nawet poczwórne.

Elektro- Plast w całym domu

Firma Elektro- Plast oferuje swoim klientom także inne bezpieczne i estetyczne rodzaje osprzętu elektrycznego. Z asortymentu możemy wybrać wyłączniki światła i gniazda uruchamiające dzwonek. Szczególnie ciekawą propozycją są wyłączniki chwilowe. Dzięki nim możemy zapalić światło, które po określonym czasie wyłączy się samo. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, z którego coraz chętniej korzystają klienci. Wyłączniki mogą być pojedyncze, krzyżowe, podwójne lub też potrójne.

Te ostatnie pozwalają na zwiększenie funkcjonalności gniazdka i podłączenie do niego kilku różnych obwodów elektrycznych. Wyłączniki krzyżowe firmy Elektro- Plast w przeciwieństwie do pojedynczych sprawdzają się doskonale na wielopoziomowych klastach schodowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.