oświetlenie

Czy tuby LED są tym samym, co świetlówki LED? Sklep Toshiba LED

Dlaczego warto wybrać oświetlenie oferowane przez sklep Toshiba LED?

Sklep Toshiba LED w swojej ofercie ma wyłącznie produkty, które mają najwyższą jakość potwierdzoną setkami testów i pozytywnymi opiniami klientów z całego świata. Po decyzji o zmianie tradycyjnego oświetlenia na Toshiba LED zyskasz naprawdę sporo! Oto niektóre z tych rzeczy: zdrowie – bezpieczne lampy Toshiba LED emitują znacznie mniej promieniowania IR, ekologia – tuby LED dzięki mniejszemu zużyciu prądu, ograniczają emisję dwutlenku węgla oraz oszczędność – oświetlenie LED również pozwala ograniczyć zużycie energii elektrycznej od 6 do 10 razy, a tym samym zmniejszyć rachunki za prąd.

Nowoczesne tuby LED są o wiele lepszą alternatywą dla zwykłych jarzeniówek!

Tuby LED oferowane przez sklep Toshiba LED produkowane są przy zastosowaniu najnowocześniejszej technologii, która pozwala ograniczyć zużycie energii elektrycznej, a tym samym obniżyć wysokość rachunków za prąd. Tuby LED to naprawdę świetna alternatywa dla tradycyjnych jarzeniówek. Dzięki swojej długiej żywotności posłużą Ci naprawdę długie lata, a brak szkodliwych substancji sprawia, że wpisują się w ekologiczny styl i nie szkodzą środowisku podczas utylizacji. Są bardzo łatwe w montażu, a także mogą być umieszczane w oprawach rastrowych, jak i hermetycznych.

Co możesz znaleźć w sklepie Toshiba LED? Tuby LED, lampy LED hermetyczne i wiele więcej!

Sklep Toshiba LED w swojej ofercie ma naprawdę szeroki wybór oświetlenia do zastosowań prywatnych i przemysłowych. Swoim klientkom i klientom proponują najpopularniejsze produkty, takie jak wewnętrzne żarówki Toshiba E14, E27, GU10, tuby LED, żarówki LED PAR20, PAR30 i PAR38, żarówki LED ściemniane oraz oprawy typu downlight i tracklight. Poza tym oferują lampy LED hermetyczne, przemysłowe oświetlenie LED typu High Bay oraz naświetlacze LED, ale także oświetlenie LED uliczne z serii Urban Light i Street Light.

Tuba LED Toshiba 18W, 6500K 1200 mm — czym się charakteryzuje?

Tuba LED Toshiba o mocy 18W charakteryzuje się barwą światła wynoszącą 6500K oraz długością 1200 mm. Jej kąt świecenia wynosi 150, a żywotność to nawet 40 000 godzin! Jasność szacowana jest na 2100 lm, a Ra wynosi 80. Klasa energetyczna to oczywiście A+, co sprawia, że jest ona niesamowicie ekologiczna. Średnica tuby LED Toshiba 18W, 6500K 1200 mm to 28,6 mm. Jest bardzo łatwa w montażu oraz może być umieszczana w oprawach hermetycznych, jak i rastrowych.