ogólnie

Aromatycznie i zdrowo

Dom pachnący lawendą, cynamonem czy jaśminem to marzenie, które można łatwo spełnić. Wystarczy choćby jedna świeca zapachowa, aby zanurzyć się w świat tych niezwykłych aromatów.

 

Niebanalny design

Spośród ogromnej oferty, jaką znajdziemy na rynku, warto jednak wybrać te świece, które zrobione zostały z naturalnych, bezpiecznych i zdrowych materiałów. Poszukując właśnie takich, sprawdźmy świece Woodwick. Opinie o tych produktach są zachęcające, a ich popularność na całym świecie nie jest przypadkowa. Charakterystyczny dla świec tej marki jest drewniany knot, w jaki są wyposażone. Jego zaletą jest również to, że podczas palenia wydaje charakterystyczny dźwięk, przypominający skwierczenie palącego się w ognisku drewna. Z naturalnych składników produkowane są całe świece tej marki, dzięki czemu nie są szkodliwe dla naszego zdrowia. Świece WoodWick to w stu procentach naturalny wosk z dodatkiem soi. Intensywny aromat jest z kolei zasługą skoncentrowanych olejków zapachowych. Innym powodem, dla którego warto zainteresować się świecami tej marki jest ich design. Są bardzo eleganckie i mogą być elementem dekoracyjnym w najbardziej wykwintnych wnętrzach.

 

Luksus w słoiczku

Marka WoodWick to duży wybór świec o niezwykłych, oryginalnych zapachach. Są one tak skomponowane, że trudno obok nich przejść obojętnie. Miłośnicy intensywnych i wyrazistych zapachów z pewnością zainteresują się świecami, które roztaczają zapachy z nutą drzewa sandałowego, egzotycznych przypraw oraz ziół. Świece dostępne są w różnych formach. Duża świeca jest umieszczona w wysokim szklanym pojemniku, a mniejsza w niskich okrągłych spodkach – obie są równie eleganckie i stylowe. Dla tych, którzy przez cały rok tęsknią za latem i wyjazdem nad wodę przeznaczone są świeczki o zapachu kojarzącym się z nadmorskimi klimatami. Możemy je umieścić w łazience, ale salon czy sypialnie także są odpowiednim miejscem dla tych świeczek pachnących kokosem, tropikalnymi owocami i morską bryzą. Swoje ulubione zapachy znajdą w ofercie firmy także amatorzy kawy czy lawendy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.